2020

                   
NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
29.02.2020 Ida_Virumaa kergejõustiku võistlused U10 ja U12 vanuseklassile
Ahtme
24.02.2020 Pärnu Niidupargi vasaraheitevõistlus
Pärnu, Niidupark
24.02.2020 28. VAK Staieri talvejooks
Päri
22-23.02.20 Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH 
20.02.20 Lääne-Virumaa U10 MV
Rakvere
19.02.20 Nõmme KJK laste MV
Tallinn
15-16.02.20 Eesti U23, U20 ja U18 talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
14.02.20 Rakvere Kiirjooksupäev
Rakvere
13.02.20 Valgamaa koolinoored U12, U14
Valga
13.02.20 Sõbrapäeva teatejooks U10, U12, U14, U16
Tartu TÜ SH
13.02.20 Lääne-Virumaa U12 MV
Rakvere
12.02.20 Nõmme KJK lahtised MV
Tallinn
09.02.20 Eesti talvised KV vasaraheites
Pärnu, Niidupark
08-09.02.20 Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
08-09.02.20 Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.02.20 Hiiumaa koolinoorte MV
Emmaste
07.02.20 Tallinna noorte MV teivashüppes
Tallinn, Lasnamäe KJH
06-07.02.20 Tartu U18, U20 ja U23 MV
Tartu, TÜ SH
06-07.02.20 Viljandimaa U18 ja U20 talvised MV
Viljandi
06.02.20 Lääne-Virumaa U18 ja U20 talvised MV
Rakvere
05.02.20 Järvamaa MV
Särevere
04.02.20 8. Martin Kutmani mälestusvõistlus
Tartu, TÜ SH
02.02.20 Vinni-Rakvere talvejooksusari, II etapp
Vinni-Rakvere
01-02.02.20 Eesti U14 ja U16 talvised MV
Tallinn, Lasnamäe
29.01.20 SK Altiuse teivashüppe võistlus
Pärnu
28-29.01.20 Viljandimaa U14 ja U16 talvised MV
Viljandi
28.01.20 SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe
28.01.20 Võrumaa koolinoorte MV
Võru
26.01.20 Eesti talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.01.20 TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
24.01.20 Ida-Virumaa sise MV
Ahtme
23.01.20 Pärnumaa koolinoorte MV
Pärnu
23.01.20 Lääne-Virumaa U14 ja U16 MV
Rakvere
22.01.20 Harjumaa noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.01.20 TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme
22.01.20 Järvamaa noorte MV
Särevere
21-22.01.20 Tartu linna U14, U16 ja täiskasvanute MV
Tartu, TÜ SH
21.01.20 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa II etapp
Võru
21.01.20 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
20.01.20 Raplamaa koolinoorte uue aasta võistlus
Rapla
18-19.01.20 Eesti U20, U18, U16 ja U14 klassi talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17.01.20 TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
16.01.20 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
16.01.20 TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
15.01.20 TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.01.20 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.01.20 TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila
14-15.01.20 Lahtised TÜ ASK võistlused
Tartu, TÜ SH
14.01.20 TV 10 OS Pärnumaa II etapp
Pärnu
14.01.20 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi
14.01.20 TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
12.01.20 Valga-Valmiera lahtised võistlused
Valga
12.01.20 Sprindi mitmevõistlus
Tartu, TÜ SH
11.01.20 Haapsalu KJK teivashüppevõistlus
Haapsalu
11.01.20 Harjumaa MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.01.20 Kohtla-Järve linna lahtised MV
Ahtme
09-10.01.20 Tallinna U14, U16, U18 ja U20 MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.01.20 Tartu Ü. ASK U10 ja U12 võistlused
Tartu, TÜ SH
08-09.01.20 Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
08.01.20 Tartu MV teivashüppes
Tartu, TÜ SH
05.01.20 Vinni-Rakvere talvejooksusari, I etapp
Vinni-Rakvere
04.01.20 A. Tšikini mälestusvõistlused
Tallinn
03.01.20 Noorte GP
Rakvere
02.01.20 Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH